telefon
+48 663 78 18 72

Znajdź podróż swoich marzeń w naszym systemie wyszukiwania

Pierwszy krok

Prosimy wybrać odpowiednie opcje w polach wyszukiwarki. Pomoże to odnaleźć oferty spełniające Państwa oczekiwania.

Drugi krok

Na ekranie pojawi się lista ofert odpowiadających Państwa wskazaniom. Jeżeli nie możecie Państwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki interesującej wycieczki prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wypełnienie formularza abyśmy mogli przedstawić Państwu konkretną ofertę.

Trzeci krok

Jeżeli wybrana przez Państwa oferta jest dostępna można dokonać wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji. Pojawi się formularz, w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie danych kontaktowych. Wypełniony formularz zostanie przesłany do naszego biura. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z nami, dzwoniąc pod numer 032 6230515, kom.663 781 872. Zawsze chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Czwarty krok

Po potwierdzeniu dostępności miejsc na daną wycieczkę skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawiania oferty i potwierdzenia chęci udziału w imprezie. W przypadku Państwa akceptacji otrzymają Państwo dokumenty niezbędne do zakończenia rezerwacji: umowę-zgłoszenie i warunki uczestnictwa oraz numer konta, na które należy dokonać wpłaty za wycieczkę. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przesłanymi dokumentami i czytelne podpisanie ich a następnie przesłanie na podany przez nas adres e-mail lub numer faksu wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty za imprezę. Gdy otrzymamy wszystkie dokumenty, wyślemy Państwu potwierdzenie zakupu danej wycieczki.

Biuro Podróży "Heller Travel"   ul. Ogrodowa 13, 32-500 Chrzanów, tel.: +48 663 78 18 72
Opublikowane na stronach swiatwakacji.com materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.